Jesteś tutaj: Klient indywidualny > Kariera

Kariera

Szukasz pracy, w której każdy dzień będzie inspirujący i pełen nowych wyzwań? Rozwój firmy powoduje, że  nie zamykamy drzwi przed ludźmi chcącymi stać się częścią Novum S.A. Zostaw nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Kto wie, może to właśnie Ty będziesz idealnym uzupełnieniem naszego zespołu. Dołącz do nas i przekonaj się, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze więcej.

Wyślij do nas CV na adres e-mail: rekrutacja/at/t-novum.pl z umieszczoną klauzulą: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Novum S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osób:

KURIER – PRZEDSTAWICIEL

Poszukujemy kurierów-przedstawicieli  do zawierania umów (NIE AKWIZYCJA!).

Od kandydatów oczekujemy:
– komunikatywności,
– odwagi i otwartości w kontakcie z Klientem,
– dyspozycyjności (sam układasz grafik pracy),
– wytrwałości w dążeniu do celu,
– pozytywnego nastawienia,
– minimum średniego wykształcenia,
– w okresie szkolenia własny samochód (zapewniamy paliwo).

Zakres obowiązków:
– zawieranie umów z klientami, spotkania umówione przez Call Center (nie akwizycja),
– realizacja wyznaczonych celów,
– utrzymanie i rozwój relacji z Klientami.

Zapewniamy:
– wysokie wynagrodzenie prowizyjne za zrealizowane umowy,
– pełen etat i samochód po okresie próbnym,
– narzędzia do realizacji projektu: paliwo i drukarkę po okresie szkoleniowym,
– pracę w miejscu zamieszkania i najbliższych okolicach,
– możliwość rozwoju osobistego i szybkiego awansu,
– cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Konsultant Telefoniczny

Poszukujemy konsultantów do pracy w Call Center do obsługi projektów wychodzących i przychodzących.

– telefoniczny kontakt z obecnymi i nowymi Klientami,

– umiejętności szybkiego uczenia się,
– dyspozycyjności,
– NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA.

Zapewniamy:
– stałe wynagrodzenie + wysokie prowizje od uzyskanych wyników,
– możliwość awansu zawodowego,
– możliwość rozwoju osobistego,
– cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
– pracę w stabilnej firmie,
– wsparcie merytoryczne,
– miłą atmosferę pracy.

Aktualności Nowa siedziba Biura Zarządu NOVUM S.A.
Szanowni Państwo, Novum S.A. informuje, że z dniem 01.12.2018 nastąpi zmiana siedziby Biura Zarządu spółki. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku problemów ze skontaktowaniem się z biurem w okresie przejściowym. Nowy adres siedziby to: ul. Tadeusza... Czytaj dalej
Aktualności Informacja o strukturze paliw zużywanych do wytwarzania energii elektrycznej sprzedawanej przez Novum SA w latach 2013-2018
Przedstawiamy Państwu informację o strukturze paliw zużywanych do wytwarzania energii elektrycznej sprzedawanej przez Novum SA w 2013-2018 r. Szczegóły w linkach poniżej: Informacja o strukturze paliw zużywanych do wytwarzania energii elektrycznej s... Czytaj dalej
Aktualności Zmiana taryfy na paliwo gazowe
Informujemy, że Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził zmianę taryfy na paliwo gazowe. Zmieniona taryfa będzie obowiązywać od 1 grudnia 2018r. Treść decyzji Prezesa URE Czytaj dalej
Aktualności Zmiany w zasadach ochrony danych osobowych klientów NOVUM S.A.
W związku z rozpoczęciem stosowania w dniu 25.05.2018 r. na obszarze całej Unii Europejskiej Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (2016/679) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzania i ochrony danych osobowych osób fizycznych oraz w sprawie ... Czytaj dalej